slogan
Opinie naszych klientów
O nas

Ewelina Łodo-Barbarska

 

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: Filologia Romańska)

Absolwentka Nauk Humanistycznych i Społecznych na Sorbonie w Paryżu (Dydaktyka j. francuskiego w kontekście międzykulturowym).

Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Krakowie (w wymiarze 310 godz. dydaktycznych i szkoleniowych, dodatkowo praktyka pod superwizją członka Izby Coachingu)

Posiada certyfikat ukończenia Akademii Mistrzów Treningu  GT Mentor w zakresie prowadzenia coachingu zespołów metodą Action Learning

 

SPECJALIZACJA: 

 

Executive Coaching

Coaching Kariery

Job Coaching

Coaching Zespołów (Action Learning)

 

 

 

DOŚWIADCZENIE COACHINGOWE

 

Od 2011 r, zajmuje się coachingiem biznesowym w ramach projektów dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. 

Posiada doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych i doradczych dla pracowników z różnych szczebli organizacji: pracowników kontraktowych, specjalistów, kierowników produkcji,  menedżerów. Świadczy również usługi coachingowe w zakresie coachingu kariery dla małych i średnich przedsiębiorców.

Właścicielka firmy Movei świadczącej usługi z zakresu coachingu i rekrutacji.

Inicjatorka programów, których celem jest propagowanie idei coachingu min. prowadzenie sesji coachingowych w ramach projektu „Przedsiębiorcza kobieta” organizowanego przez Forum Business Center Club w Krakowie (Coaching Kariery), projektu Coaching dla Studenta dla grupy Aegee Kraków (Job Coaching).

Inicjatorka i organizatorka cyklicznych spotkań promujących metodę coachingu zespołów Action Learning we współpracy z GT Mentor w Krakowie.

Współpracowała przy organizacji konferencji Izby Coachingu i International Coach Federation „Być lepszym coachem, kompetencje, praktyka, jakość”.

OPIS DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO 

 

Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w pracy w średnich przedsiębiorstwach i w międzynarodowych korporacjach (min Bouygues Immobilier Polska, Scetauroute SA), w różnych branżach: budowlanej, turystycznej, FMCG. Obejmowała stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Pracowała w Polsce, we Francji i w Szwajcarii. 

Przez ponad 5 lat zajmowała się rekrutacją pracowników do fabryk, siedziby głównej i Centrum Badań i Rozwoju firmy Philip Morris International SA w Szwajcarii. Przez rok zarządzała zespołem rekrutacyjnym.

 

Tak bogate doświadczenie zawodowe jest dla niej nieocenione w pracy coachingowej z klientami korporacyjnymi. Nie tylko rozumie, ale wie, jak przebiega ścieżka kariery wewnątrz organizacji, z jakimi problemami zmagają się pracownicy na co dzień, co to znaczy restrukturyzacja, zmiana stanowiska, działu, nowy zespół, nowy szef, nowe wyzwania, praca zdalna, odpowiedzialność za prowadzenie projektu, napięte terminy etc.

Klienci chwalą ją za umiejętność budowania atmosfery zaufania i wsparcia w trakcie sesji coachingowych. Jej nastawienie na realizację celu i zadaniowe podejście do poszukiwania rozwiązań pomaga w szybkim i skutecznym przebiegu procesu coachingowego. 

 

Prywatnie pasjonatka tańca, śpiewu, podróży i spotkań z ludźmi. Lubi gotować i biesiadować przy wspólnym stole. Jej mottem życiowym jest Łączyć, a nie dzielić.